Hei alle medlemmer!

Vi har hatt møte med kommunelege 1, Kine Jordbakke. Følgende er bestemt:

Granvin kulturhus og Sterke-Nils senteret stenger foreløpig to uker f.o.m kl 14.00 i dag, for å hindre spredning av Koronavirus. Det betyr ingen gruppetimer fra nå og at dørene blir stengt frem til vi får klarsignal for åpning. Vi jobber med å få fryst alle medlemskap fra fredag 13.3.20, slik at våre medlemmer ikke blir belastet økonomisk. Vi vil også fortløpende lage treningsvideoer for hjemmetrening, som legges ut på hjemmesiden og eller Facebook.

Vi har ett vindu nå til å begrense omfanget og alvorlighetsgrad av denne epidemien. Derfor støtter vi og tar dette pålegget på største alvor, og vi oppfordrer våre medlemmer til å ta sine forhåndsregler.

Mvh Sterke-Nils senteret

v/Mette og Cecilie

Bli medlem

Klikk her for å bli medlem hos oss

Bli medlem